O nas

Jeżeli szukasz specjalistów od doradztwa finansowego i prawnego, którzy będą wspierać Twoją firmę, zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu świadczymy doradztwo finansowe przedstawicielom każdej branży. Wśród naszych Klientów są spółki, spółdzielnie, fundacje, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarcza i rolnicy.

Outsourcing kadrowo-płacowy

Istnieje wiele powodów, dla których warto powierzyć rachunkowość firmy doświadczonym ekspertom.  Incomeo oferuje pełne spektrum obsługi kadr i płac w przedsiębiorstwie. Zakres naszego wsparcia obejmuje m.in.:

  • sporządzanie umów,
  • prowadzenie kartotek pracowników,
  • rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich,
  • bieżącą obsługę kadrową,
  • obsługę świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenia zdrowotne i społeczne,
  • obsługę płac w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy

 

Kadry i płace w jednym miejscu

Sprawne zarządzanie kadrami i płacami to jeden z filarów współczesnego, solidnego przedsiębiorstwa. W Incomeo doskonale to rozumiemy, dlatego proponujemy Ci obsługę księgową oraz wsparcie w prowadzeniu rachunkowości spółki. Wiedza, doświadczenie oraz doskonała znajomość zmieniających się przepisów, w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdej firmy, to bezsprzecznie nasze najważniejsze atuty.

Pełne wsparcie rachunkowości firmy

Możesz również liczyć na nasze doświadczenie oraz ekspercką wiedzę w zakresie obsługi księgowej w Twoim przedsiębiorstwie. Rachunkowość spółki lub firmy jednoosobowej – do każdego Klienta podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, dbając o porządek w fakturach, rejestrach sprzedaży, rozliczeniach i bilansach. Z nami rachunkowość firmy oraz kadry i płace zawsze masz w jednym miejscu!     

Chcesz wiedzieć więcej lub poznać nas lepiej? Skontaktuj się z nami!

Incomeo
ul. Stulecia Odzyskania Niepodległości 3, MTI 2p. Moszczenica

Tel.: 660 012 300
E-mail: biuro@incomeo.pl